| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Moc spawania AC | AC |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ powłoki elektrody | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Zastosowanie | Ręczny spawacz |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Przedłużona długość | 10-20mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Cechy | Wysoka wydajność, łatwa obsługa, niskie koszty utrzymania |
| Średnica rury | DN50-1200mm |
| System operacyjny | Ekran dotykowy |
| Rodzaj przetwarzania | wyrzucenie |
|---|---|
| szerokość arkusza | 1000-2000 mm |
| Źródło energii | Elektryczność |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Aplikacja | Akcesorium rur stalowych złącza rurociągu |
|---|---|
| CHARAKTER | Antykorozja |
| Kolor | Czarny |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Max szerokość | 1000 mm |
| Tworzywo | Plastikowy |
|---|---|
| Aplikacja | Złącze spiralnej rury falistej wzmocnionej metalem |
| Materiał taśmy elektrooporowej | Siatka PE i metalowa |
| Grubość arkusza | 0,1 mm-30 mm |
| Szczegóły pakowania | Film z tworzyw sztucznych i obudowa z drewna |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał produktu | PEPP |
| Rodzaj produktu | Linia wytłaczania |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
| cechy produktu | Wysoka udarność, odporność chemiczna, odporność na promieniowanie UV, odporność na warunki atmosfery |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |