| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
|---|---|
| Długość rury | 6m-55mm |
| Standardy piaskowania | Sa2,5 |
| Silnik | AC lub DC |
| falownik | ABB, Danfoss, Eurotherm |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
|---|---|
| Długość rury | 6m-55mm |
| Kąt łokcia | 15-90 stopni |
| Silnik | AC lub DC |
| falownik | ABB, Danfoss, Eurotherm |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Stosowanie | Klimatyzacja Cooper Protector, deski, uchwyty, |
| Struktura | Poziomy |
| KOBZA | Średnica wewnętrzna 12-108mm, grubość ścianki 6-30mm |
| Arkusze | Szerokość 0-2000mm, grubość 6-50mm |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
|---|---|
| Aplikacja | Ciepłownictwo, Transport Gazu, Zaopatrzenie w Wodę |
| PLC | Siemensa |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Pochodzenie | Qingdao, Chiny |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dostosowane | Dostosowane |
| HDPE | 600 kg/h |
| Kod HS | 39209990 |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Tworzywo | PP/PE |
| Specyfikacja | 1000.00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Śruba nr | Jednopis |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |