| Zakres średnicy rury stalowej | 32 mm - 426 mm |
|---|---|
| Wydajność przetwarzania | ≤250㎡/godz |
| Stopień czyszczenia powierzchni | Sa2,5 |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 45-90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |
| Klasyfikacja MPa | Rurociągi średniego ciśnienia |
|---|---|
| Klasyfikacja temperatur | Rurociągi wysokotemperaturowe |
| Standardowy | ASTM, GB, DIN |
| Typ metody | Automatyczne |
| Średnica | 57-325MM |
| Klasyfikacja MPa | Rurociągi średniego ciśnienia |
|---|---|
| Klasyfikacja temperatur | Rurociągi wysokotemperaturowe |
| Standardowy | ASTM, GB, DIN |
| Rodzaj połączenia | Spawalniczy |
| Kształt przekroju | Okrągłe |
| Total Length | 80m |
|---|---|
| Pipe Dia | 48-3200mm |
| Sed Material | FBE powder, binder, polyethylene |
| Product Type | Pipe Production Line |
| Pojemność | 1000-2000 metrów dziennie |
| Moc silnika głównego | 37-110KW |
|---|---|
| Strefy chłodzenia | 3-5 |
| Materiał | PE/PP |
| Pojemność produkcyjna | 100-1000kg/godz |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
| Szerokość produktu | 50-300mm |
|---|---|
| Grubość produktu | 1,5-3 mm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| Pakiet Transportowy | Pakiet Standardowy |
| Materiał rury | HDPE, PEX, PERT, itp. |
|---|---|
| Średnica śruby | F75mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet na eksport |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Informatyzacja | Komputeryzowane |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Stan | Nowy |
| Szerokość | 800 mm-1600 mm |
| Kod HS | 8477209000 |