| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Średnica rury | 110-2200 mm |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
| Materiał rurociągu | HDPE |
| Całkowita moc | 200KW |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Typ produktu | Rura z tworzywa sztucznego |
| Używać dla | Centralne ogrzewanie, przekładnia oleju i gazu chłodzącego |
| Metoda cięcia | Cut bez wiórów |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| After-sales Service | After-sales Service |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Raw Material | PE |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Delivery Time | 60 Days |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Zapakowane | Film |
|---|---|
| Miejsce | W pomieszczeniach |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżni |
| Zakres średnic rur | φ20-φ1200mm |
| Użycie | Rurociąg dostaw wody/gazu/oleju |
| Specyfikacja | PE-960 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 150 |
| Średnica rury (mm) | 960 |
| Pojemność (kg/godz.) | 800kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
|---|---|
| Zakres średnic rur | 50mm-200mm |
| Metoda cięcia | Cięcie planetarne |
| Wymiar ogólny | 25m*5m*3m |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Delivery Time | 60DAYS |