| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Tryb karmienia | Automatyczne podawanie próżniowe |
| Śruba | Jednopis |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Rodzaj formy | Spiralna pleśń |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Zastosowanie | Wyprodukuj rurę ciśnieniową z gazem podmiejski |
| Specyfikacja średnicy rury | 20-2200 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | From 12mm-2000mm |
| Surowce | PE |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Metoda cięcia | Cięcie planetarne |
| Surowy materiał | PE80, PE100 |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Zastosowanie | Wyprodukuj rurę ciśnieniową z gazem podmiejski |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| system sterowania | Siemensa |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Materiał produktu | HDPE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Długość rury | 1-3m |
| Tryb pracy | automatyczny/ręczny |
| Coating Type | 3LPE (Three Layer Polyethylene) |
| Packaging Details | According To Customer's Requirement |