| Zakres rur | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Tworzywo | HDPE |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Styl wytłaczarki | SJ90×30, SJ100×33 |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Maszyna do produkcji płaskich rur falistych PE |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Pojemność produkcyjna | 100-1000kg/godz |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Metoda ogrzewania | System ogrzewania o średnich częstotliwości |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Metoda ogrzewania | System ogrzewania o średnich częstotliwości |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Warstwa powłoki | Wewnętrzny Fbe i zewnętrzny 3lpe |
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Tworzywo | HDPE |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| zainstalowana pojemność | Około 530kw |
|---|---|
| Zasilanie | 3 frazy, 380 V 50 Hz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | OPAKOWANIA EKSPORTOWE |
| Typ | Linia do powlekania 3LPE |
|---|---|
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Materiały do produkcji | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Wydajność przetwarzania | ≥250m²/h |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Odporność na odkształcenia pełzające | Dobrze. |
|---|---|
| Zainstalowana moc | 180 kW, 230 kW, 400 kW, 680 kW |
| Długie życie | Około 50 lat |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Niska waga | - Tak, proszę. |