| Wymiar | 43,0*3,02*3,0 |
|---|---|
| Specyfikacja | (355 - 630), (710 - 1200), (1010 - 1600) mm |
| Pojemność | 600 kg/h |
| Moc | 800kw |
| waga | 28 t |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply | 50 jednostek/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |
| Średnica rury | 16-1600 mm |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 800,00 cm * 220,00 cm * 200,00 cm |
| Czas dostawy | 60-90 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ produktu | Rura PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Średnica rury | 20-630MM |
|---|---|
| Pakiet Transportowy | Standardowy pakiet na eksport |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply | 50 jednostek/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |
| Kalibrowanie | Próżnia |
|---|---|
| Zakres rur | 20-2200 mm |
| Aplikacja | gazociąg miejski, wodociąg |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Rura doprowadzająca wodę PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Automatyczny | Automatyczny |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
|---|---|
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Średnica rury | 20-2200 mm |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Czas dostawy | 90 dni |