| Średnica (mm) | 800mm |
|---|---|
| Całkowita moc | 400kw |
| Styl | SJ-100X33 SJ-65X33 |
| Czas dostawy | 6 tygodni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Typ przetwarzania | Maszyna do wytłaczania, sprzęt do wytłaczania |
|---|---|
| Surowiec | PE/PP/PVC |
| Proces | SPIRALA |
| Pleśń | 60 par, 50 Paryż |
| Prędkość | 8-16m |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Maszyna do produkcji płaskich rur falistych PE |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Pojemność produkcyjna | 100-1000kg/godz |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Rodzaj | ściana konstrukcji |
|---|---|
| Produkcja | 10-50kg lub 100kg |
| Typ przetwarzania | Maszyna do wytłaczania, sprzęt do wytłaczania |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Wspólny | Wodoszczelny/odporny na glebę |
| Zastosowanie | Zbiornik na ścieki/ drenaż/wodę |
|---|---|
| Stycznik | Francja SCHNEIDER Styczniki,Schnerder |
| Średnica rury | 20mm-1200mm |
| Projekt śruby | wytłaczarka jedno-/dwuślimakowa |
| Wspólny | Wodoszczelny/odporny na glebę |
| Funkcja rury | ściana pojedyncza i podwójna |
|---|---|
| Wspólny | Wodoszczelny/odporny na glebę |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Surowiec | PE/PP/PVC |
| Metoda nawijania | Nakręcanie automatyczne |