| Tworzywo | PU i PE |
|---|---|
| Grubość PU | 30 - 100 mm |
| Grubość PE | 4 - 10 mm |
| Specyfikacja | 500 - 1520 mm |
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
| Surowiec | HDPE |
|---|---|
| Struktura rur | Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-uzwojenie HDPE |
| Jakość usuwania rdzy | ≥2,5 klasa |
| Maszyna do spieniania | Maszyna pieniona pod wysokim ciśnieniem |
| Szczegóły pakowania | Drewniane Pudełko |
| Surowiec | HDPE |
|---|---|
| Struktura rur | Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-uzwojenie HDPE |
| Jakość usuwania rdzy | ≥2,5 klasa |
| Maszyna do spieniania | Maszyna pieniona pod wysokim ciśnieniem |
| Szczegóły pakowania | Drewniane Pudełko |
| Surowiec | HDPE |
|---|---|
| Struktura rur | Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-uzwojenie HDPE |
| Jakość usuwania rdzy | ≥2,5 klasa |
| Maszyna do spieniania | Maszyna pieniona pod wysokim ciśnieniem |
| Szczegóły pakowania | Drewniane Pudełko |
| Średnie ciśnienie | ≤2,5 MPa |
|---|---|
| Materiał izolacyjny | Piana poliuretanowa |
| Gęstość piankowania | 30-100mm |
| Maszyna do przeciskania rur | Zintegrowany i regulowany |
| Stan | Nowy |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do wytwarzania przedizolowanych rur stalowych z pianą poliuretanową |
| Stan | Nowy |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| System sterowania | Automatyczne sterowanie PLC |
|---|---|
| Aplikacja | Natryskiwanie izolacji piankowej na rurach stalowych |
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
| Materiał rurowy | Stal nierdzewna |
| Materiał zapasowy | Poliuretan |
| Struktura | Rura stalowa, pianka PU i płaszcz osłonowy HDPE |
|---|---|
| Produkcja | Może być produkowany w sposób ciągły przez 24 godziny. |
| Pojemność | ≤250m2/godz |
| Cechy | Produkcja ciągła, formowanie symultaniczne. |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Typ | Maszyna do pianki poliuretanowej |
|---|---|
| Maszyna do spieniania | Maszyna pieniona pod wysokim ciśnieniem |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | jeden rok |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Maszyna do spieniania | Maszyna pieniona pod wysokim ciśnieniem |
|---|---|
| Typ | Maszyna do pianki poliuretanowej |
| Materiał rurowy | Stal nierdzewna |
| Stan | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |