| Dostosowane | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| System sterowania | System sterowania PLC |
| Rodzaj materiału | Gumowa piana |
| Pochodzenie | Qingdao, Chiny |
| Struktura | Poziomy |
|---|---|
| Rytm | Przepływowa linia produkcyjna |
| Typ transmisji | Elastyczny |
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Pojemność | 250 M3/dzień |
| Elastyczna produkcja | Inteligentna produkcja |
|---|---|
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Model transmisji | Elastyczny |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 80 dni |
| Formularz zwolnienia | rury i blachy |
|---|---|
| Korzyść | Automatyczna ciągła linia produkcyjna |
| Wydajność | miękka, odporna na zginanie, zimno, ciepło, wodoodporna, |
| Może być używany do | Rura klimatyzatora itp. |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Specyfikacja | Zgodnie z zapotrzebowaniem klienta |
| Stosowanie | rura, deska, uchwyty, osłony, listwy uszczelniające |
| Aplikacje | Szeroki zakres zastosowań produktów |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Stosowanie | Klimatyzacja Cooper Protector, Deski, Uchwyty |
| Metoda ogrzewania | Elektryczny lub gaz ziemny |
| Dostarczać | Usługi pod klucz |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Stosowanie | Klimatyzacja Cooper Protector, deski, uchwyty, |
| Struktura | Poziomy |
| KOBZA | Średnica wewnętrzna 12-108mm, grubość ścianki 6-30mm |
| Arkusze | Szerokość 0-2000mm, grubość 6-50mm |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Pakiet Transportowy | PAKIET STANDARDOWY |
| Typ | Rura |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kod HS | 84119000 |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Specyfikacja | Zgodnie z zapotrzebowaniem klienta |
| Aplikacje | Szeroki zakres zastosowań produktów |
| źródło zasilania | Elektryczność |
| Kolor | Dostosowane |
| Gwarancja | 6-12 miesięcy |
|---|---|
| Automatyczny | Automatyczny |
| średnica rury | 16/20/25/32/40/50/63/75/89/110 mm |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
| Stosowanie | Ochraniacz klimatyzacji Cooper |