| Wymiary linii produkcyjnej | 20 m × 15 m |
|---|---|
| Zużycie wody | 30 m3 |
| Zużycie energii | 450 kW |
| Zużycie gazu | 6 m3/min |
| Temperatura pracy | ≥ 5°C (w pomieszczeniach wewnętrznych) |
| Średnica | 426 mm, 630 mm, 720 mm, 820 mm |
|---|---|
| Radiusz zgięcia | 4D-6D |
| Kąt gięcia | 15°-90° |
| Gęstość ściany | 8 mm-12 mm |
| Warstwa FBE | ≥ 170 μm |
|---|---|
| Warstwa klejąca | 170-250 μm |
| Warstwa PE | 20,5-3,7 mm |