Przenośna zgrzewarka do tworzyw sztucznych HJ-30B to opatentowany produkt firmy Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. Ta profesjonalna przenośna zgrzewarka jest wyposażona w niemiecką główną jednostkę i szwajcarski wentylator, zapewniając stabilną wydajność i długą żywotność. Zaprojektowana do pracy wewnątrz i na zewnątrz na miejscu, jest wyposażona w 7 regulowanych prędkości (A-B-C-D-E-F-G), z D i E jako standardowymi trybami pracy. Maszyna zawiera inteligentne funkcje bezpieczeństwa: alarm przegrzania, przypomnienie o wymianie szczotek węglowych i przycisk awaryjnego zatrzymania, aby zapewnić bezpieczne i niezawodne prace spawalnicze.
| Model | HJ-30B |
| Napięcie | 220V |
| Moc wytłaczarki | 1100W |
| Moc wentylatora gorącego powietrza | 3400W |
| Prędkość spawania | 3.0Kg/4mm |
| Waga | 4.8Kg |
| Pręty spawalnicze | Ø 2.5-4.0mm |
| Materiał spawalniczy | PE |
Nadaje się do pracy wewnątrz i na zewnątrz na miejscu
Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem specjalizującym się w maszynach do produkcji rur z tworzyw sztucznych, maszynach do produkcji rur komunalnych, maszynach do izolacji rur i antykorozyjnych, a także materiałach do łączenia rur i antykorozyjnych. Z 21-letnim doświadczeniem produkcyjnym, dostarczamy niezawodne i wysokowydajne urządzenia do globalnych projektów produkcji rurociągów i antykorozyjnych.
Nawiązaliśmy stabilną współpracę z ponad 400 zagranicznymi klientami, a nasze produkty są eksportowane do Kazachstanu, Uzbekistanu, Iranu, Turcji, Rosji, Nigerii i wielu innych krajów na całym świecie.