| Wykorzystanie obudowy cieplnej 1 | PE Pustka spiralna rurociąg |
|---|---|
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 2 | Stalowa rura wzmocniona |
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 3 | Zamknięcie złącza rurociągu 3lpe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Średnica pręta | 1,75 mm-4,0 mm |
|---|---|
| Model wytłaczania | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Konwerter częstotliwości | WĄTEK |
| Zdolność produkcyjna | 20kg/godz |
| Kod HS | 8477209000 |
| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| Typ wytłaczarki | T-Die (płaska matryca) |
| Pojemność | 150 - 500 kg/h |
| Moc | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Cechy | wysoka wydajność, oszczędność energii |
|---|---|
| Moc silnika | 55 kW |
| Rodzaj | Rura / Arkusz |
| Używany materiał | NBR&PVC A/C |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Plastik przetworzony | PE |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Materiał | PP/PE/PVC |
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Aplikacja | Akcesorium rur stalowych złącza rurociągu |
|---|---|
| CHARAKTER | Antykorozja |
| Kolor | Czarny |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Max szerokość | 1000 mm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Szerokość rękawa | 750-800mm |
| Siła skórki | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Szybkość poboru wody | 0,05% (ASTM D570) |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| UŻYTKOWANIE | Antykorozja i naprawa |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
| Szerokość rękawa | 1000 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |