| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
|---|---|
| Czas dostawy | 45 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply | 50 jednostek/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |
| typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Wykorzystanie obudowy cieplnej 1 | PE Pustka spiralna rurociąg |
|---|---|
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 2 | Stalowa rura wzmocniona |
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 3 | Zamknięcie złącza rurociągu 3lpe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
|---|---|
| Powierzchnia | ≥SA2,5 |
| Stan | Nowy |
| system sterowania | PLC |
| Tworzywo | Epoksyd |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Grubość powłoki | 1,8-2,7 mm |
|---|---|
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Długość rury | 1-3m |
| Rodzaj powłoki | 3LPE (trójwarstwowy polietylen) |
| Zakres średnic rur | Φ219-Φ1420 mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| Wielkość | niestandardowe |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |