| Zastosowanie | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Grubość produktu | 0,2-3 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Szerokość produktu | 800-3000 mm |
| Rodzaj | Linia do produkcji powłok |
|---|---|
| podłoże | Warunek stalowy |
| Warunek stalowy | ogrzewanie indukcyjne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zastosowanie | Produkcja rur |
|---|---|
| Materiał | stali |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Max. Maks. working pressure ciśnienie robocze | 2,5 MPa |
| Turnkey Project | Yes |
|---|---|
| Turkkey Project | Provided |
| Pipe Structure | Carrier Steel Pipe-Polyurethane Foam-HDPE Casing |
| Application | Hot Chiller Water/Oil /Chemical Material Pipeline |
| Type | Polyurethane Foam Machine |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
|---|---|
| Aplikacja | Ciepłownictwo, Transport Gazu, Zaopatrzenie w Wodę |
| PLC | Siemensa |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Pochodzenie | Qingdao, Chiny |
| Pakiet transportowy | Drewniane Pudełko |
|---|---|
| Gęstość piankowania | 30-100mm |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Specyfikacja | Dia. 508-1620 mm |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
|---|---|
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA2.5 |
| podłoże | stali |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
|---|---|
| Head Type | Round |
| Thickness | 2-18mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Palność | Samogasnące |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Zakres stosowania | Łatanie antykorozyjne rur |
| Wchłanianie wody | 0,1% |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 200% |