| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
|---|---|
| Wodoodporny | Wodoodporny |
| Materiał bazowy | PE |
| Spoiwo | EWA |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Gwarancja | jeden rok |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna | Życie |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| surowiec | HDPE, PE, PP, PET, PCV, EVA |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Struktura | Poziomy |
|---|---|
| Rytm | Przepływowa linia produkcyjna |
| Typ transmisji | Elastyczny |
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Pojemność | 250 M3/dzień |
| Tworzywo | PE, PP, PCV i inne |
|---|---|
| Specyfikacja | 2mm do 5mm |
| Kolor | Czarny, biały, niebieski, żółty i więcej |
| Funkcja produktów | Kwasoodporny |
| Personalizacja | Dostępny |
| Przybory | PP/PE/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Grubość | 0,1-30 mm |
| Szerokość | 800 mm-1600 mm |
| Zakres | Jednowarstwowa, podwójna, wielowarstwowa |
| Cechy | niskie zużycie energii, niski poziom hałasu |
| Tworzywo | PE, PP, PCV i inne |
|---|---|
| Specyfikacja | 2 mm do 10 mm |
| Kolor | Każdy |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |