| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| woltaż | 220 V |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50 jednostek/miesiąc |
| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| Typ wytłaczarki | T-Die (płaska matryca) |
| Pojemność | 150 - 500 kg/h |
| Moc | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| System wytłaczania | Jednowarstwowe lub wielowarstwowe |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Moc spawania AC | AC |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ powłoki elektrody | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Zastosowanie | Ręczny spawacz |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Przedłużona długość | 10-20mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Kolor | Na zamówienie |
|---|---|
| Specyfikacja | 10-20 kilogramów /rolka |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |