| Orzecznictwo | CE, ISO |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Structure | Horizontal |
| Tube Thickness | 3-50mm |
| szerokość arkusza | 500-1500mm |
| Tworzywo | EPDM/NBR |
|---|---|
| Stosowanie | Ochraniacz klimatyzacji Cooper |
| Waga brutto paczki | 1000 000 kg |
| Szerokość arkusza | 1200-1500 mm |
| Grubość rury | 5-40mm |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
|---|---|
| Średnica śruby | 90 mm |
| Zakres szerokości | 100-1000 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Pakiet Transportowy | PAKIET STANDARDOWY |
| Typ | Rura |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kod HS | 84119000 |
| Nr modelu | FBE |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
| Formularz zwolnienia | rury i blachy |
|---|---|
| Korzyść | Automatyczna ciągła linia produkcyjna |
| Wydajność | miękka, odporna na zginanie, zimno, ciepło, wodoodporna, |
| Może być używany do | Rura klimatyzatora itp. |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Stosowanie | Klimatyzacja Cooper Protector, Deski, Uchwyty |
| Metoda ogrzewania | Elektryczny lub gaz ziemny |
| Dostarczać | Usługi pod klucz |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Podłoże | Stal |
| Funkcjonować | Stalowy piasek rurowy |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Stosowanie | Klimatyzacja Cooper Protector, deski, uchwyty, |
| Struktura | Poziomy |
| KOBZA | Średnica wewnętrzna 12-108mm, grubość ścianki 6-30mm |
| Arkusze | Szerokość 0-2000mm, grubość 6-50mm |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Czas dostawy | 60 DNI |