| Tworzywo | PE, PP, PCV i inne |
|---|---|
| Specyfikacja | 2 mm do 10 mm |
| Kolor | Każdy |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| System wytłaczania | Jednowarstwowe lub wielowarstwowe |
| Pakiet Transportowy | Pakiet Standardowy |
|---|---|
| Znak firmowy | HSD |
| Kod HS | 8477109000 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szerokość produktu | 50-300mm |