| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Specyfikacja | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Huashida |
| Kod Hs | 3920999090 |
|---|---|
| Zastosowanie | Łączenie i spawanie plastikowe rurociąg |
| Materiał | Plastikowe |
| Wielkość | Według wymagań klienta |
| Packaging Details | Standard Package |
| Średnica pręta | 1,75 mm-4,0 mm |
|---|---|
| MODEL EKSTRUDERA | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| przetwornica częstotliwości | WĄTEK |
| Pojemność produkcyjna | 30kg/godz |
| Packaging Details | Standard Package |