| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Stan | Nowy |
| Rodzaje arkuszy, które można wyprodukować | PE |
| Grubość rękawa | 0,1-30 mm |
| Tworzywo | HDPE |
|---|---|
| Połączenie | spawanie |
| dla rur | 200-2200 mm |
| Stosowanie | Wstępnie izolowane połączenia rurociągowe |
| Aplikacje | Zamknięcie połączenia rurociągu HDPE |
| Zastosowanie | Połączenie rury spiralnej z pustą ścianą |
|---|---|
| Rodzaj połączenia | Spawanie elektrooporowe |
| MFR/ (190°,5kg)g/10min | 0,4 〜1 |
| Temperatura mięknienia Vicata/I | >110 |
| Wydłużenie przy zerwaniu/% | -35°C>100 |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Struktura | poziomy |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 70-90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 200 ustalonych lat |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Tworzywo | HDPE/PP |
|---|---|
| Specyfikacja | SGS |
| Lekka waga | Łatwy do przenoszenia w ręku |
| Moc | 380V/220V 50Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |