| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Czystość | Wysoka czystość |
|---|---|
| Funkcja | Odporność na rdzę / korozję |
| Śrutowanie | Zewnętrzna, wewnętrzna ściana rury |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| Funkcjonować | Stalowy piasek rurowy |
| Czystość | Wysoka czystość |
|---|---|
| Funkcja | Odporność na rdzę / korozję |
| Śrutowanie | Zewnętrzna, wewnętrzna ściana rury |
| Poziom czyszczenia | SA2.5 |
| Funkcjonować | Stalowy piasek rurowy |
| zainstalowana pojemność | Około 530kw |
|---|---|
| Zasilanie | 3 frazy, 380 V 50 Hz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | OPAKOWANIA EKSPORTOWE |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Podłoże | Stal |
| Funkcjonować | Stalowy piasek rurowy |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Nr modelu | FBE |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Struktura | poziomy |
| Rodzaj | Linia produkcyjna powłok |
|---|---|
| podłoże | stali |
| Warunki | Nowy |
| Packaging Details | Plastic Film and Wooden Pallet |
| Delivery Time | 50-90 days |