| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | automatyczny |
| Grubość filmu | 0,1-30 mm |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Zasilanie | 3 frazy, 380 V 50 Hz |
|---|---|
| Śruba nr | Jednopis |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Typ produktu | Arkusz PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| Stan | Nowy |
| Nr modelu | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Stan | Nowy |
| Specyfikacja | 110-2200 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| Pojemność | 250-1350 kg/h |
|---|---|
| Zainstalowana moc | 160 kW-650 kW |
| Długość | 25-45 mm |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 90 dni |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| woltaż | 380 V 50 Hz |
| Zakres rur | 20-160mm |
| Rytm | Przepływowa linia produkcyjna |
| Aplikacja | Rury z PVC, PE, PP i HDPE |
| Tworzywo | PE, PP, PCV i inne |
|---|---|
| Specyfikacja | 2mm do 5mm |
| Kolor | Czarny, biały, niebieski, żółty i więcej |
| Funkcja produktów | Kwasoodporny |
| Personalizacja | Dostępny |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
|---|---|
| Powłoka | Nawijanie natryskowe |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Materiał rury wewnętrznej | Stal |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |