| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 tygodni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 50 sztuk/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Huashida |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Moc spawania AC | AC |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ powłoki elektrody | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Zastosowanie | Ręczny spawacz |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Przedłużona długość | 10-20mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Kolor | Na zamówienie |
|---|---|
| Specyfikacja | 10-20 kilogramów /rolka |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zakres średnic rur | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| Typ ekstrudera | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
| Materiał | Stalowe |
| Model produktu | 3LPE-PP-3 |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP/PE/PVC |
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Władza | Elektryczne |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Tworzywo | PE, PP, PCV i inne |
|---|---|
| Specyfikacja | 2mm do 5mm |
| Kolor | Czarny, biały, niebieski, żółty i więcej |
| Funkcja produktów | Kwasoodporny |
| Personalizacja | Dostępny |
| Średnica rolki paszowej | 120 MM |
|---|---|
| Maksymalna prędkość ślimaka | 4-40 obr./min |
| Moc silnika | 90kw |
| Źródło energii | Elektryczność |
| Typ ekstrudera | Wytłaczarka jednoślimakowa |