| Coating Material | Polyethylene Powder |
|---|---|
| Pipe Material | Carbon steel, Stainless steel |
| Draft Fan | Air rate 12K m³, power 11Kw |
| Color | Blue |
| Operation Mode | Automatic |
| Usage | Making 3lpe Coating Pipe |
|---|---|
| Pipe End Shape | Bevel, Square, Round |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Przeciw powstawaniu rdzy | Wewnętrzne i zewnętrzne |
| Stan okolicznościowy | W pomieszczeniach |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Rodzaj przetwarzania | wyrzucenie |
|---|---|
| szerokość arkusza | 1000-2000 mm |
| Źródło energii | Elektryczność |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Średnica śruby | 90 mm |
|---|---|
| napięcie | 380V/50HZ lub dostosowane |
| Rodzaj | Linia wytłaczania |
| Zasilanie | Zindywidualizowane |
| Surowce | Kauczuk |
| Głównym silnikiem | Metabo Niemcy |
|---|---|
| napięcie | 220V 50Hz |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne użytkowania |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |