| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Śruba nr | Jednopis |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| Typ wytłaczarki | T-Die (płaska matryca) |
| Pojemność | 150 - 500 kg/h |
| Moc | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Zastosowanie | Produkcja materiałów izolacyjnych |
|---|---|
| Cechy | wysoka wydajność, oszczędność energii |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
|---|---|
| Średnica śruby | 90 mm |
| Zakres szerokości | 100-1000 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| napięcie | Zindywidualizowane |
|---|---|
| System sterowania | układ sterowania PLC |
| Surowce | Kauczuk naturalny, kauczuk syntetyczny, kauczuk z odzysku itp. |
| Średnica rolki paszowej | 145 mm |
| Moc silnika | 132kW |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Kod Hs | 847710900 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Kod Hs | 847710900 |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Elastyczna produkcja | Inteligentna produkcja |
|---|---|
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Model transmisji | Elastyczny |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 80 dni |