| Zastosowanie | Połączenie rury spiralnej z pustą ścianą |
|---|---|
| Rodzaj połączenia | Spawanie elektrooporowe |
| MFR/ (190°,5kg)g/10min | 0,4 〜1 |
| Temperatura mięknienia Vicata/I | >110 |
| Wydłużenie przy zerwaniu/% | -35°C>100 |
| Zastosowanie | Zamknięcie złącza rurociągu |
|---|---|
| Rodzaj połączenia | Spawanie elektrooporowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Head Type | Round |
|---|---|
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 70-90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 200 ustalonych lat |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Tworzywo | HDPE/PP |
|---|---|
| Specyfikacja | SGS |
| Lekka waga | Łatwy do przenoszenia w ręku |
| Moc | 380V/220V 50Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Thickness | 2-18mm |
|---|---|
| Width | 100-700mm |
| Head Type | Round |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |