| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Szerokość | 650 |
| Grubość (mm) | 0,18-1,5 |
| Metoda wprowadzenia | 1-25 |
| Wydajność (kg/h) | 80-320 |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem/wodą |
| Pojemność | 100 kg/h - 1000 kg/h |
| Materiał | PE/PP |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| szerokość arkusza | 1000-2000 mm |
| Certyfikacja produktu | ISO9001 |
| Metoda cięcia | Cięcie rolkowe |
| Materiał | PE, PP |
| Total Length | About 110m |
|---|---|
| Coating | Spray Winding |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Turkkey Project | Provided |
| Operating System | Touch Screen |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Cyclone Dust Collector | 1m |
| Voltage | 220V/380V |
| Compressed Air | 6 M3/min >0.5MPa |
| Working Speed | 1-10 Meters Per Minute |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥100 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 35MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 360% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| Lokalizacja | W pomieszczeniach |
|---|---|
| temperatury | 0-30 ℃ |
| Wilgotność | ≤15 ℃, 0,15-0,2 MPa, 0,5 m³/min |
| Cyklon | Ø1000 |
| Specyfikacja systemu transmisji | Długość 3 m szerokość 0,85 m |
| Grubość powłoki | 150-800um |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
| Metoda ogrzewania | System grzewczy średniej częstotliwości |
| Przybory | Proszek epoksydowy |