| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał produktu | PEPP |
| Rodzaj produktu | Linia wytłaczania |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
| cechy produktu | Wysoka udarność, odporność chemiczna, odporność na promieniowanie UV, odporność na warunki atmosfery |
| Wykorzystanie obudowy cieplnej 1 | PE Pustka spiralna rurociąg |
|---|---|
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 2 | Stalowa rura wzmocniona |
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 3 | Zamknięcie złącza rurociągu 3lpe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
|---|---|
| Surowiec | Polietylen (PE) |
| Funkcjonować | taśmy antykorozyjne |
| Linia produktów | Maszyna do produkcji taśm antykorozyjnych nakładanych na zimno |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |