| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyzacja |
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Tworzywo | PP/PE |
| Specyfikacja | 1000.00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Śruba nr | Jednopis |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy | 90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Linia produkcyjna rur spiralnych z tworzywa sztucznego (średnica 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Użycie | do dostarczania ścieków |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Nóż | Automatycznie |
|---|---|
| Typ | pojedyncza ściana/podwójna ściana |
| Korzyść | Wysoka prędkość, wysoka wydajność |
| Słowo klucz | Duża prędkość |
| Materiał rurowy | PP/PE/PVC |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Zestaw | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |