| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP/PE/PVC |
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Władza | Elektryczne |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Materiał | PP/PE/PVC |
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Specyfikacja | 570*500*160 mm |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Waga | 4,8 kg |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Rodzaj | Wytłaczarka ręczna |
| Kod Hs | 8468800000 |
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał produktu | PEPP |
| Rodzaj produktu | Linia wytłaczania |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
| cechy produktu | Wysoka udarność, odporność chemiczna, odporność na promieniowanie UV, odporność na warunki atmosfery |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| współczynnik korozji | 0,01 - 0,1 |
|---|---|
| Specyfikacja | 00,8 - 3,0 mm |
| Funkcja | Izolacja |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 80 dni |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |