| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| surowiec | PE |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Średnica rury | 20-2200 mm |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Wymiar | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Zainstalowana moc | 380V 50Hz |
| Zakres rur | Zakres rur |
| Moc silnika | 90kW 55kW |
| Linia produkcyjna rur spiralnych z tworzywa sztucznego (średnica 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Użycie | do dostarczania ścieków |
| Pojemność produktu | 320-600 |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Kolor | Zwyczajne |
| Specyfikacja | 110-2000mm |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Zautomatyzowane |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
|---|---|
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Średnica rury | 20-2200 mm |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Czas dostawy | 90 dni |
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
|---|---|
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Tworzywo | HDPE |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |