| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP/PE/PVC |
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Władza | Elektryczne |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał produktu | PEPP |
| Rodzaj produktu | Linia wytłaczania |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
| cechy produktu | Wysoka udarność, odporność chemiczna, odporność na promieniowanie UV, odporność na warunki atmosfery |
| Specyfikacja | 570*500*160 mm |
|---|---|
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Waga | 4,8 kg |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Cechy | Wysoka wydajność, łatwa obsługa, niskie koszty utrzymania |
| Średnica rury | DN50-1200mm |
| System operacyjny | Ekran dotykowy |
| współczynnik korozji | 0,01 - 0,1 |
|---|---|
| Specyfikacja | 00,8 - 3,0 mm |
| Funkcja | Izolacja |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 80 dni |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 tygodni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 50 sztuk/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |