| System podajnika | Podajnik próżniowy |
|---|---|
| Zapakowane | drewniane skrzynie i palety |
| Zakres rur | 110-2000mm |
| Urządzenie ciągnikowe | Ciągnik od czterech do dwunastu szczęk |
| Urządzenie tnące | PRZECINARKA PLANETARNA |
| Warstwy planszy | Wielowarstwowe |
|---|---|
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 8477209000 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
| Gęstość piankowania | 30-100mm |
| Pojemność produkcyjna | 50 zestawów/rok |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Application | Pipeline Joint Closure |
| Connection | Welding |
| Application Area | Directly Buried Pre-Insulated Pipe |
| Szczegóły pakowania | Film z tworzyw sztucznych i obudowa z drewna |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
|---|---|
| Surowiec | Polietylen (PE) |
| Funkcjonować | taśmy antykorozyjne |
| Linia produktów | Maszyna do produkcji taśm antykorozyjnych nakładanych na zimno |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Głównym silnikiem | Metabo Niemcy |
|---|---|
| napięcie | 220V 50Hz |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne użytkowania |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
|---|---|
| UŻYTKOWANIE | Antykorozja i naprawa |
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
|---|---|
| Specyfikacje | 10-20 kilogramów /rolka |
| Średnica pręta. | 3,5 mm-4 mm |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Materiał izolacyjny | Piana poliuretanowa |
|---|---|
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Materiał produktu | HDPE |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Plastik przetworzony | PE |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |