| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura montażu | Oddzielny typ wytłaczarki |
| Wymiar | 24m*4M*4M |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| System sterowania | PLC Siemensa |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Struktura | unikalna konstrukcja ściany w kształcie litery „I”. |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA2.5 |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Grubość fbe | 200-800um |
| Tworzywo | HDPE, klej, proszek epoksydowy |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Podłoże | stal |
|---|---|
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA2.5 |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Tworzywo | HDPE, klej, proszek epoksydowy |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Nr modelu | FBE |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
| Cutting Method | Planeatry Cutting |
|---|---|
| Transmission Type | Rigid |
| Main Material | PVC, PE, PP, PPR |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Product Type | Pipe Production Line |
| Kolor produktu | czarny |
|---|---|
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
| Zakres rur | 110-550 mm |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Kolor rury osłonowej HDPE | można dostosować |
| Aplikacja | Wytwarzanie wstępnie izolowanej rury |
| Szczegóły pakowania | standardowe pakowane |