| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Śruba nr | Jednopis |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Kod Hs | 847710900 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Kod Hs | 847710900 |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |