| współczynnik korozji | 0,01-0,1 |
|---|---|
| Kolor | Każdy |
| Wytrzymałość | 70N |
| Grubość | 0,8-3,0 mm |
| Temperatura | 50 - 120 C |
| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| współczynnik korozji | 0,01-0,1 |
| Siła obierania | 70N |
| Warstwy | Podstawowy i klejący |
| Grubość | 00,8 - 3,0 mm |
| Moc wytłaczacza | 1100 W |
|---|---|
| Prędkość elektrody spawalniczej | Średnica 3,0 mm-4,0 mm |
| Styl | Przenośny |
| Kontrola | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |