| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Materiał do produkcji | polietylen |
| woltaż | 220 V |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50 jednostek/miesiąc |
| Średnica stalowej rury | 426, 630, 720, 820,1000,1200 mm |
|---|---|
| Składa się z | Pierwsza powłoka FBE, środkowa klej, zewnętrzna warstwa PE |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Aplikacja | Rurociąg płynów zakrętów |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Nr modelu | 3pe |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Podłoże | Stal |
| Stan | Nowy |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Warstwy deski | Pojedyncza warstwa |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Pojemność | 160-200 kg/godz |
| Typ | HDPE i PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |