| Wykorzystanie obudowy cieplnej 1 | PE Pustka spiralna rurociąg |
|---|---|
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 2 | Stalowa rura wzmocniona |
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 3 | Zamknięcie złącza rurociągu 3lpe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Głównym silnikiem | Metabo Niemcy |
|---|---|
| napięcie | 220V 50Hz |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne użytkowania |
| Prąd elektryczny | AC |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Kod Hs | 847710900 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Kod Hs | 847710900 |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Głównym silnikiem | Metabo Niemcy |
|---|---|
| napięcie | 220V 50Hz |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne użytkowania |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| UŻYTKOWANIE | Antykorozja i naprawa |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
| Szerokość rękawa | 1000 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Tworzywo | Plastikowy |
|---|---|
| Aplikacja | Złącze spiralnej rury falistej wzmocnionej metalem |
| Materiał taśmy elektrooporowej | Siatka PE i metalowa |
| Grubość arkusza | 0,1 mm-30 mm |
| Szczegóły pakowania | Film z tworzyw sztucznych i obudowa z drewna |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |