| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Powłoka | Wytłaczanie PE |
| Grubość proszku epoksydowego | Ponad 170 Um |
| Kąt zginania | 15-90 stopni |
| Składa się z | Pierwsza powłoka FBE, środkowa klej, zewnętrzna warstwa PE |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Materiał | PP/PE/PVC |
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
|---|---|
| Specyfikacje | 10-20 kilogramów /rolka |
| Średnica pręta. | 3,5 mm-4 mm |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Zakres średnic rur | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| Typ ekstrudera | Wytłaczarka jednoślimakowa |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
| Materiał | Stalowe |
| Model produktu | 3LPE-PP-3 |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Używany materiał | Proszek FBE, spoiwo, polietylen |
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy (FBE+klej+polietylen) |
| Średnica rury | Φ219-Φ1420 mm |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy (FBE+klej+polietylen) |
|---|---|
| Metoda podgrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Materiał klejący | żywica epoksydowa |
| Pojemność produkcyjna | 1000-1500 metrów na godzinę |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| szerokość arkusza | 1000-2000 mm |
| Certyfikacja produktu | ISO9001 |
| Metoda cięcia | Cięcie rolkowe |
| Materiał | PE, PP |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
|---|---|
| Typ spawania ze stali nierdzewnej | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Moc spawania | AC |
| Średnica pręta. | 3,5 mm-4 mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Zastosowanie | Wytłaczanie arkuszy / płyt |
|---|---|
| Gęstość arkusza | 0,2-2 mm |
| Certyfikacja produktu | ISO9001 |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
| Materiał produktu | PEPP |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Huashida |