| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Aplikacja | Złącze spiralnej rury falistej wzmocnionej metalem |
|---|---|
| Tworzywo | HDPE |
| Materiał taśmy elektrooporowej | Siatka PE i metalowa |
| Szerokość arkusza | 200mm-2000mm |
| Grubość arkusza | 0,1 mm-30 mm |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Aplikacja | Akcesorium rur stalowych złącza rurociągu |
|---|---|
| CHARAKTER | Antykorozja |
| Kolor | Czarny |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Max szerokość | 1000 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Średnica pręta | 1,75 mm-4,0 mm |
|---|---|
| Model wytłaczania | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Konwerter częstotliwości | WĄTEK |
| Zdolność produkcyjna | 20kg/godz |
| Kod HS | 8477209000 |
| Obsługa posprzedażna | Szkolenie w zakresie instalacji |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typ produktu | PEAD PE |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Szerokość rękawa | 750-800mm |
| Siła skórki | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Szybkość poboru wody | 0,05% (ASTM D570) |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 15-20Mpa (ASTM D638) |