| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Kod Hs | 847710900 |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| Typ wytłaczarki | T-Die (płaska matryca) |
| Pojemność | 150 - 500 kg/h |
| Moc | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 tygodni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 50 sztuk/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| UŻYTKOWANIE | Antykorozja i naprawa |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
| Szerokość rękawa | 1000 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Powłoka | Wytłaczanie PE |
| Grubość proszku epoksydowego | Ponad 170 Um |
| Kąt zginania | 15-90 stopni |
| Składa się z | Pierwsza powłoka FBE, środkowa klej, zewnętrzna warstwa PE |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Używany materiał | Proszek FBE, spoiwo, polietylen |
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy (FBE+klej+polietylen) |
| Średnica rury | Φ219-Φ1420 mm |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Materiał | PP/PE/PVC |
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 60 DNI |