| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
| Rodzaj i wielkość | za pomocą rolki lub kawałka w zależności od klienta |
| Spoiwo | EWA |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
|---|---|
| Wodoodporny | Wodoodporny |
| Materiał bazowy | PE |
| Spoiwo | EWA |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał produktu | PEPP |
| Rodzaj produktu | Linia wytłaczania |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
| cechy produktu | Wysoka udarność, odporność chemiczna, odporność na promieniowanie UV, odporność na warunki atmosfery |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Szerokość rękawa | 750-800mm |
| Siła skórki | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Szybkość poboru wody | 0,05% (ASTM D570) |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 15-20Mpa (ASTM D638) |