| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Obsługa powierzchni | Chrom |
|---|---|
| Zastosowanie | Złącze antykorozyjne rurociągu |
| Gęstość | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Połączenie | Spawalniczy |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Szerokość rękawa | 750-800mm |
| Siła skórki | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Szybkość poboru wody | 0,05% (ASTM D570) |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |