| Tworzywo | EPDM/NBR |
|---|---|
| Stosowanie | Ochraniacz klimatyzacji Cooper |
| Waga brutto paczki | 1000 000 kg |
| Szerokość arkusza | 1200-1500 mm |
| Grubość rury | 5-40mm |
| Kod HS | 8477209000 |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Podłoże | Stal |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Obsługa posprzedażna | Bezpłatne doradztwo techniczne i szkolenia itp. |
|---|---|
| Gwarancja | 6-12 miesięcy |
| Typ produktu | PEAD PE |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
| Rodzaj i wielkość | za pomocą rolki lub kawałka w zależności od klienta |
| Spoiwo | EWA |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
|---|---|
| Wodoodporny | Wodoodporny |
| Materiał bazowy | PE |
| Spoiwo | EWA |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |