| Tworzywo | Polipropylen PP |
|---|---|
| Prędkość | 1 - 8 metrów/minut |
| Grubość żywicy epoksydowej | Ponad 190 mm |
| Grubość reklamy | 150 - 270 mm |
| Grubość PP | 2 - 5 mm |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Materiał | PP/PE/PVC |
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Władza | Elektryczne |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
|---|---|
| Specyfikacje | 10-20 kilogramów /rolka |
| Średnica pręta. | 3,5 mm-4 mm |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Elastyczna produkcja | Inteligentna produkcja |
|---|---|
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Model transmisji | Elastyczny |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 80 dni |
| Pojemność | 160-200kg/godz |
|---|---|
| Surowiec | Polietylen (PE) |
| Funkcjonować | taśmy antykorozyjne |
| Linia produktów | Maszyna do produkcji taśm antykorozyjnych nakładanych na zimno |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja Lekka waga |
|---|---|
| Prąd elektryczny | AC |
| Głównym silnikiem | Niemiecki Metabo |
| napięcie | 220V-230V |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Materiał izolacyjny | Piana poliuretanowa |
|---|---|
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2,5 |
| Materiał produktu | HDPE |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |