| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Tworzywo | HDPE i PE |
|---|---|
| Typ wytłaczarki | T-Die (płaska matryca) |
| Pojemność | 150 - 500 kg/h |
| Moc | 380 V / 3 fazy / 50 Hz |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Styl | Podręczny |
|---|---|
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Kod Hs | 846880000 |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Struktura | Podkład PE + klej |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Średnica pręta | 1,75 mm-4,0 mm |
|---|---|
| Model wytłaczania | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Konwerter częstotliwości | WĄTEK |
| Zdolność produkcyjna | 20kg/godz |
| Kod HS | 8477209000 |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP/PE/PVC |
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Władza | Elektryczne |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Rodzaj | Wytłaczarka ręczna |
| Kod Hs | 8468800000 |
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 60 DNI |